Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRO MOND MASCHINE

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Машини за обработка на почвата AGRO MOND MASCHINE

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISK HARROW FRUIT TYPE нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISK HARROW FRUIT TYPE нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISK HARROW FRUIT TYPE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 254 мм Капацитет 0.999609 ха/час Потребна сила на трактор 55 кс Работна брзина 20.00234 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 249.997 м
Обединето Кралство, Drumaness
нови рото фреза AGRO MOND MASCHINE BOZGUN 212 нови рото фреза AGRO MOND MASCHINE BOZGUN 212 нови рото фреза AGRO MOND MASCHINE BOZGUN 212
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 75 кс Работна брзина 20.00234 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 75 кс Работна брзина 20.00234 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
нови рото фреза AGRO MOND MASCHINE BOZGUN 212 нови рото фреза AGRO MOND MASCHINE BOZGUN 212 нови рото фреза AGRO MOND MASCHINE BOZGUN 212
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISK HARROW FRUIT TYPE нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISK HARROW FRUIT TYPE нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISK HARROW FRUIT TYPE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 279 мм Капацитет 0.999609 ха/час Потребна сила на трактор 55 кс Работна брзина 20.00234 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 249.997 м
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 75 кс Работна брзина 20.00234 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 199.9488 м
Обединето Кралство, Drumaness
нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISC-HARROW FRUIT TYPE нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISC-HARROW FRUIT TYPE нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISC-HARROW FRUIT TYPE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 279 мм Капацитет 0.999609 ха/час Потребна сила на трактор 55 кс Работна брзина 20.00234 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 249.997 м
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISC HARROW нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISC HARROW нови диск брана AGRO MOND MASCHINE BUTTERFLY DISC HARROW
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 279 мм Капацитет 0.999609 ха/час Потребна сила на трактор 55 кс Работна брзина 20.00234 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 249.997 м
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 199.9488 м
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 55 кс Работна брзина 5.004608 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
нови мулчер за трактор AGRO MOND MASCHINE ECO SP TORNADO нови мулчер за трактор AGRO MOND MASCHINE ECO SP TORNADO нови мулчер за трактор AGRO MOND MASCHINE ECO SP TORNADO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Работна брзина 7.000014 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
нови мулчер за трактор AGRO MOND MASCHINE ECO-SP+TORNADO MULCHER SPECIAL  TRACTOR MULCHER нови мулчер за трактор AGRO MOND MASCHINE ECO-SP+TORNADO MULCHER SPECIAL  TRACTOR MULCHER нови мулчер за трактор AGRO MOND MASCHINE ECO-SP+TORNADO MULCHER SPECIAL  TRACTOR MULCHER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Работна брзина 7.000014 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 55 кс Работна брзина 5.004608 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 7512 кс Работна брзина 20.00234 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 40 кс Работна брзина 9.993124 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 55 кс Работна брзина 5.004608 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Drumaness
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи