Филтри -

Машини за обработка на почвата AVR од Франција

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Машини за обработка на почвата AVR од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Косилка-таруп
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото фреза
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Франција, PLANCY L'ABBAYE

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Франција"

Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
аукција 500 € Со вклучен ДДВ
Рамнач на земја
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Франција
рото фреза рото фреза
2
Контактирајте го продавачот
аукција 650 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
Контактирајте го продавачот
6.050 €
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
аукција 5.150 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Плуг
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
250 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
аукција 6.180 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи