Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrisem

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Машини за обработка на почвата Agrisem

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Monferran
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
8.508 € PLN 36.290 PLN
Диск брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kruszwica
Контактирајте го продавачот
37.600 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R
3
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Диск брана
Длабочина на обработка 30 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.590 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.670 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.590 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.210 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Панка
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Подривач
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
култиватор Agrisem Agromulch Gold SR 4m култиватор Agrisem Agromulch Gold SR 4m култиватор Agrisem Agromulch Gold SR 4m
3
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.600 €
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Splietsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 6.299 € DKK 47.000 DKK
Подривач
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Lolland Falster
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.980 €
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Доброводи
нови култиватор Agrisem Vibrogerm 8 нови култиватор Agrisem Vibrogerm 8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 5 мм Потребна сила на трактор 330 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, м.Підгородне
нови диск брана Agrisem Disc-O-Mulch Gold 6 нови диск брана Agrisem Disc-O-Mulch Gold 6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Підгородне
подривач Agrisem Cultiplow Platinum HD подривач Agrisem Cultiplow Platinum HD
2
Контактирајте го продавачот
17.152 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
9.613 € PLN 41.000 PLN
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Gdańsk
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се