Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrisem од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Машини за обработка на почвата Agrisem од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.600 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.680 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.600 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.220 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Панка
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.610 €
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.990 €
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Доброводи
нови култиватор Agrisem Vibrogerm 8 нови култиватор Agrisem Vibrogerm 8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 5 мм Потребна сила на трактор 330 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, м.Підгородне
нови диск брана Agrisem Disc-O-Mulch Gold 6 нови диск брана Agrisem Disc-O-Mulch Gold 6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Підгородне
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи