Филтри -

Машини за обработка на почвата Agristal

Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

105 огласа: Машини за обработка на почвата Agristal

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
11.740 € PLN 50.400 PLN
Диск брана
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.440 €
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 85 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Zeven
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови запчеста фреза Agristal CBP 7.7m нови запчеста фреза Agristal CBP 7.7m нови запчеста фреза Agristal CBP 7.7m
3
Контактирајте го продавачот
4.446 € PLN 19.080 PLN
Запчеста фреза
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.950 € PLN 47.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.880 € PLN 51.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.543 € PLN 28.080 PLN
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.326 € PLN 31.440 PLN
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.123 € PLN 26.280 PLN
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови запчеста фреза Agristal CBP 5.5m нови запчеста фреза Agristal CBP 5.5m нови запчеста фреза Agristal CBP 5.5m
3
Контактирајте го продавачот
3.859 € PLN 16.560 PLN
Запчеста фреза
Работна брзина 90 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.732 € PLN 24.600 PLN
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.312 € PLN 22.800 PLN
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) / DÉCHAUMEUR нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) / DÉCHAUMEUR нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agristal  STOPPELKULIVATOR ( KUS ) / DÉCHAUMEUR
3
Контактирајте го продавачот
5.452 € PLN 23.400 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3M нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3M нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3M
3
Контактирајте го продавачот
3.439 € PLN 14.760 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.427 € PLN 19.000 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3.4m нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3.4m нови земјоделски валјак Agristal WUZ 3.4m
3
Контактирајте го продавачот
3.663 € PLN 15.720 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
4.026 € PLN 17.280 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.618 € PLN 41.280 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 135 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.803 € PLN 16.320 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.780 € PLN 54.840 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.556 € PLN 36.720 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.801 € PLN 33.480 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.534 € PLN 40.920 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
11.720 € PLN 50.280 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.891 € PLN 38.160 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.942 € PLN 16.920 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи