Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Factory

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

48 огласа: Машини за обработка на почвата Agro-Factory

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
4.194 € PLN 18.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови аератор за тревник Agro-Factory Herse de prairie et de champ, largeur 8 m. Disponible нови аератор за тревник Agro-Factory Herse de prairie et de champ, largeur 8 m. Disponible
2
Контактирајте го продавачот
2.214 € PLN 9.500 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
8.155 € PLN 35.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
8.155 € PLN 35.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
8.155 € PLN 35.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови аератор за тревник Agro-Factory Chariot de prairie et de champ, largeur 6,0 m нови аератор за тревник Agro-Factory Chariot de prairie et de champ, largeur 6,0 m нови аератор за тревник Agro-Factory Chariot de prairie et de champ, largeur 6,0 m
3
Контактирајте го продавачот
1.748 € PLN 7.500 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.194 € PLN 18.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови аератор за тревник Agro-Factory Neuer Wiesen- und Feldwagen, Breite 6,0 m нови аератор за тревник Agro-Factory Neuer Wiesen- und Feldwagen, Breite 6,0 m нови аератор за тревник Agro-Factory Neuer Wiesen- und Feldwagen, Breite 6,0 m
3
Контактирајте го продавачот
1.748 € PLN 7.500 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови аератор за тревник Agro-Factory Meadow and field drag, width 8 m. Available нови аератор за тревник Agro-Factory Meadow and field drag, width 8 m. Available
2
Контактирајте го продавачот
2.214 € PLN 9.500 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
4.194 € PLN 18.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 95 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови аератор за тревник Agro-Factory Wiese und Feldegge, Breite 8 m нови аератор за тревник Agro-Factory Wiese und Feldegge, Breite 8 m
2
Контактирајте го продавачот
2.214 € PLN 9.500 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови аератор за тревник Agro-Factory New meadow and field trolley, width 6.0 m нови аератор за тревник Agro-Factory New meadow and field trolley, width 6.0 m нови аератор за тревник Agro-Factory New meadow and field trolley, width 6.0 m
3
Контактирајте го продавачот
1.748 € PLN 7.500 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
14.290 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 03/2023 Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
3.029 € PLN 13.000 PLN
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Tours
нови земјоделски валјак Agro-Factory Kultivacionen valyak GROM CAMBRIDGE нови земјоделски валјак Agro-Factory Kultivacionen valyak GROM CAMBRIDGE
2
Контактирајте го продавачот
7.130 € PLN 30.600 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Agregat pentru cultivare, cultivator, latime 6 metri нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Agregat pentru cultivare, cultivator, latime 6 metri
2
Контактирајте го продавачот
5.942 € PLN 25.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Kultivavimo agregatas, kultivatorius, plotis 6 metrai нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Kultivavimo agregatas, kultivatorius, plotis 6 metrai
2
Контактирајте го продавачот
5.942 € PLN 25.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Aggregate for cultivation, cultivator, width 6 meters нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Aggregate for cultivation, cultivator, width 6 meters
2
Контактирајте го продавачот
5.942 € PLN 25.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Kultivační válec GROM CAMBRIDGE / GROM CAMBRIDGE kweekwals нови земјоделски валјак Agro-Factory Kultivační válec GROM CAMBRIDGE / GROM CAMBRIDGE kweekwals
2
Контактирајте го продавачот
7.130 € PLN 30.600 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
8.458 € PLN 36.300 PLN
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Słupia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Agrégat pour la culture, cultivateur, largeur 6 mètres нови машина за подготовка на почвата за сеидба Agro-Factory Agrégat pour la culture, cultivateur, largeur 6 mètres
2
Контактирајте го продавачот
5.942 € PLN 25.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge TRIO kultivavimo volas
1
Контактирајте го продавачот
2.831 € PLN 12.150 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи