Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Masz

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

90 огласа: Машини за обработка на почвата Agro-Masz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 3.900 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 180 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Kelmė
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.700 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 15 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
25.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 7.2 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.950 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
30.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 2.63 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
14.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 2 ха/час Потребна сила на трактор 130180 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
8.300 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
6.350 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 0.6 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
11.050 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Капацитет 4.2 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.250 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 1.7 ха/час Потребна сила на трактор 115 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, Eberschwang
нови земјоделски валјак Agro-Masz Messerwalze Cutter 30
1
Контактирајте го продавачот
5.034 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
6.700 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 13 мм Капацитет 7.2 ха/час Потребна сила на трактор 85160 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
4.750 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 130 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
9.200 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
14.300 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
21.429 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Австрија, Eberschwang
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи