Филтри -

Машини за обработка на почвата Agro-Masz од Европа

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

72 огласа: Машини за обработка на почвата Agro-Masz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.560 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
18.900 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
16.990 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 90 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
19.286 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Ansbach
Контактирајте го продавачот
6.194 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2493 Eggendorf
Контактирајте го продавачот
11.916 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.250 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи