Филтри -

Машини за обработка на почвата Agrokalina

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Машини за обработка на почвата Agrokalina

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.196 € UAH 281.000 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kalynivka
нови диск брана Agrokalina DEFT-5 нови диск брана Agrokalina DEFT-5 нови диск брана Agrokalina DEFT-5
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.870 € UAH 992.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 05/2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Kalynivka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.733 € UAH 260.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 17 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Tours
нови пружинеста фреза Agrokalina DEREX-7,5 нови пружинеста фреза Agrokalina DEREX-7,5
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.660 € UAH 710.000 UAH
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 40 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 06/2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Kalynivka
нови земјоделски валјак Agrokalina CRUSH-10 нови земјоделски валјак Agrokalina CRUSH-10
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.340 € UAH 605.000 UAH
Земјоделски валјак
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
19.630 € UAH 890.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 20 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година 05/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
16.800 € UAH 762.000 UAH
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kalynivka
нови слама култиватор Agrokalina  VERDIS нови слама култиватор Agrokalina  VERDIS нови слама култиватор Agrokalina  VERDIS
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.100 € UAH 1.093.000 UAH
Слама култиватор
Длабочина на обработка 50 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 08/2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
20.110 € UAH 912.000 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 30 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Kalynivka
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 15 мм Капацитет 20 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 17 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
14.600 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 6 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 140 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 90 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Tours
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Daillancourt
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи