Филтри -

Машини за обработка на почвата Akpil од Германија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за обработка на почвата Akpil од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
16.722 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.084 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-48341 Altenberge

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата од Германија"

нови подривач TL-3-2200 R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Германија, Werl-Oberbergstraße
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
3.868 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
7.557 €
Мулчер за трактор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Ansbach
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.340 €
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
54.200 €
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
3.697 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 2.92 м
Германија, Manching
култиватор Horsch Tiger 4AS култиватор Horsch Tiger 4AS култиватор Horsch Tiger 4AS
3
Контактирајте го продавачот
35.990 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
5.712 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
18.600 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agronetto
нови култиватор Köckerling Allrounder flatline 600 нови култиватор Köckerling Allrounder flatline 600 нови култиватор Köckerling Allrounder flatline 600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Holle-Grasdorf
диск брана veloce 300 диск брана veloce 300 диск брана veloce 300
3
Контактирајте го продавачот
11.600 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
18.445 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Dinkelsbühl
машина за подготовка на почвата за сеидба Lemken 8/450 k mar машина за подготовка на почвата за сеидба Lemken 8/450 k mar машина за подготовка на почвата за сеидба Lemken 8/450 k mar
3
Контактирајте го продавачот
13.600 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи