Филтри -

Машини за обработка на почвата Alpego од Европа

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

32 огласа: Машини за обработка на почвата Alpego

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 23936 Upahl
нови рото брана Alpego rotorkopeg
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови мулчер за трактор Alpego TRISTOC TT 97-280
1
Контактирајте го продавачот
аукција 3.900 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Königslutter
Контактирајте го продавачот
3.887 € PLN 17.000 PLN
Подривач
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Полска, Kruszwica
нови подривач Alpego K-Extreme 9-400 нови подривач Alpego K-Extreme 9-400
2
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Подривач
Година 2023 Километража 30 м/ч Ширина на опфаќање 4.1 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
нови мулчер за трактор Alpego TR46-280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gundersheim
нови рото брана Alpego ROTOZAPPA FZ-300
1
Контактирајте го продавачот
20.400 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
нови подривач Alpego Craker K-Extreme 11-500
1
Контактирајте го продавачот
38.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wegberg
рото фреза Alpego Mulcher Tristar 56-280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Bodenfräse FG 300 mittelschwer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mutterstadt
нови рото брана Alpego Rotodent BA-100 Kreiselegge нови рото брана Alpego Rotodent BA-100 Kreiselegge
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Германија, Dernau
рото брана Alpego FZ 300 schwer рото брана Alpego FZ 300 schwer
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mutterstadt
подривач Alpego S2 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gundersheim
рото фреза Alpego Fräse FV 140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Rotodent RK 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mutterstadt
подривач Alpego Cracker K Tiefenlockerer 3m подривач Alpego Cracker K Tiefenlockerer 3m подривач Alpego Cracker K Tiefenlockerer 3m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Umkehrfräse IZ Inversa 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mutterstadt
рото брана Alpego Rotodent DP 600 mittelschwer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Mutterstadt
рото фреза Alpego Kreiselegge BV 150 Kreiselgge mit APV Streuer
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Mutterstadt
нови мулчер за трактор Alpego TR 56F-280 Front + Heck!!! нови мулчер за трактор Alpego TR 56F-280 Front + Heck!!! нови мулчер за трактор Alpego TR 56F-280 Front + Heck!!!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Jacobsdorf
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи