Филтри -

Машини за обработка на почвата Amazone

Резултати од пребарување: 243 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

243 огласа: Машини за обработка на почвата Amazone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.150 €
Рото брана
Година 2003 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Број на редови 2
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Безуглівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
реверзибилен плуг Amazone CAYROS XMS 950 VS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.08 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Диск брана
Година 2008 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
диск брана Amazone Catros + 3001 510 мм 2018 диск брана Amazone Catros + 3001 510 мм 2018
2
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2018 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2010 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
27.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2012 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
32.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 210 кс
Година 2013 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2007 Тип Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Pereyaslav-Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Диск брана
Година 2006 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.700 €
Диск брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schladen
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Тип за трактор Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото брана
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
3.990 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Eberschwang
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 243 огласа
Прикажи