Филтри -

Машини за обработка на почвата Ark Group

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

33 огласа: Машини за обработка на почвата Ark Group

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
7.323 € UAH 320.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
5.034 € UAH 220.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, м. Кропивницький
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
43.480 € UAH 1.900.000 UAH
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 380 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
12.140 € UAH 530.300 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
8.238 € UAH 360.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
6.865 € UAH 300.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
10.980 € UAH 480.000 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
36.250 € UAH 1.584.000 UAH
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
10.300 € UAH 450.000 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
6.865 € UAH 300.000 UAH
Рото брана
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
9.840 € UAH 430.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 130 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
2.975 € UAH 130.000 UAH
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
13.430 € UAH 587.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
6.973 € UAH 304.700 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 3.8 ха/час
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
7.551 € UAH 330.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
5.835 € UAH 255.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 82 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
21.400 € UAH 935.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
43.520 € UAH 1.902.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 140 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
23.200 € UAH 1.014.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 140 мм Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
9.565 € UAH 418.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 4.8 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
6.076 € UAH 265.500 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
10.760 € UAH 470.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 3.8 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
4.348 € UAH 190.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
28.600 € UAH 1.250.000 UAH
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 230 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Кропивницький
Контактирајте го продавачот
18.310 € UAH 800.000 UAH
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м. Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи