Филтри -

Машини за обработка на почвата BOS

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Машини за обработка на почвата BOS

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година 1986 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vinkel
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата"

нови диск брана ROLMAPOL
1
Контактирајте го продавачот
1.970 € PLN 8.400 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Полска, Słupia
нови слама култиватор Dziekan SMOK AS22-30 K3F2Z
1
Контактирајте го продавачот
5.159 € PLN 22.000 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
27.150 € UAH 1.200.000 UAH
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Крижопіль
нови култиватор Awemak BRUTUS нови култиватор Awemak BRUTUS
2
Контактирајте го продавачот
5.148 € PLN 21.950 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.362 € PLN 18.600 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
3.166 € PLN 13.500 PLN
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор Stark KM155
1
Контактирајте го продавачот
1.689 € PLN 7.200 PLN
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 24 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Dziekan Apollo
1
Контактирајте го продавачот
2.697 € PLN 11.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
нови подривач MCMS Warka нови подривач MCMS Warka нови подривач MCMS Warka
3
Контактирајте го продавачот
1.384 € PLN 5.900 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови култиватор HERMES
1
Контактирајте го продавачот
820,80 € PLN 3.500 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
нови подривач CENTAUR
1
Контактирајте го продавачот
6.567 € PLN 28.000 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
15.300 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
375,20 € PLN 1.600 PLN
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
41.424 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
култиватор Komet 4.80 култиватор Komet 4.80 култиватор Komet 4.80
3
Контактирајте го продавачот
16.250 €
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
5.124 € ARS 4.946.000 ARS
Рамнач на земја
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, San Francisco
нови мулчер за трактор Stark  KDX200 нови мулчер за трактор Stark  KDX200 нови мулчер за трактор Stark  KDX200
3
Контактирајте го продавачот
15.300 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
нови култиватор Dziekan
1
Контактирајте го продавачот
4.925 € PLN 21.000 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6.44 м
Германија, Spelle
нови диск брана Strumyk TORNADO нови диск брана Strumyk TORNADO
2
Контактирајте го продавачот
410,40 € PLN 1.750 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.794 € PLN 7.650 PLN
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Słupia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи