Филтри -

Машини за обработка на почвата Baselier

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Машини за обработка на почвата Baselier

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Косилка-таруп
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Ирска, Co.dublin
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Roeselare
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови косилка-таруп Baselier 6LKB460
1
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Косилка-таруп
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Herrngiersdorf
косилка-таруп Baselier 4LKHS310 косилка-таруп Baselier 4LKHS310 косилка-таруп Baselier 4LKHS310
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, 's Gravenpolder
Контактирајте го продавачот
17.810 € GBP 15.000 GBP
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
косилка-таруп Baselier Krautschlegler 4 LKB косилка-таруп Baselier Krautschlegler 4 LKB косилка-таруп Baselier Krautschlegler 4 LKB
3
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Косилка-таруп
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mutterstadt
Контактирајте го продавачот
11.880 € GBP 10.000 GBP
Вадач на компир
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Рото брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Косилка-таруп
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Ирска, Co.Dublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Косилка-таруп
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи