Филтри -

Машини за обработка на почвата Bednar

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

61 огласа: Машини за обработка на почвата Bednar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
42.740 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови диск брана Bednar Atlas AO 6000 Profi нови диск брана Bednar Atlas AO 6000 Profi нови диск брана Bednar Atlas AO 6000 Profi
3
Контактирајте го продавачот
66.670 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
36.450 €
Пружинеста фреза
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Rietberg
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bednar Pro PN 9000 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bednar Pro PN 9000 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Bednar Pro PN 9000
3
Контактирајте го продавачот
36.750 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
43.650 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 15.250 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Литванија, Kedainiai
Контактирајте го продавачот
25.450 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
64.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 65 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
45.833 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
45.833 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
103.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи