Филтри -

Машини за обработка на почвата Berti

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

17 огласа: Машини за обработка на почвата Berti

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
аукција 2.283 € SEK 26.500 SEK
Мулчер за трактор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
3.962 € SEK 46.000 SEK
Мулчер за трактор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
4 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.500 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
5.490 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
6.900 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
4.260 €
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
4.850 €
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Естонија, Lohkva küla
Контактирајте го продавачот
31.740 € PLN 136.000 PLN
Други мулчер
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
3.700 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
4.950 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
2.101 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 1.35 м
Германија, Lennestadt
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
8.115 € CZK 205.000 CZK
Мулчер за трактор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Rakovník
мулчер за трактор Berti ECF/SB 140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
17.850 €
Рото фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, Dinkelsbühl
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи