Филтри -

Машини за обработка на почвата Berti од Италија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Машини за обработка на почвата Berti од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
мулчер за трактор Berti ECF/SB 140
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
4.260 €
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.850 €
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Rome

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Италија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Milano (MI) – ITALY
реверзибилен плуг Kuhn VARI LEGEND 180 OL 3E T реверзибилен плуг Kuhn VARI LEGEND 180 OL 3E T реверзибилен плуг Kuhn VARI LEGEND 180 OL 3E T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Forlì
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agronetto
реверзибилен плуг Nardi MEC432D реверзибилен плуг Nardi MEC432D реверзибилен плуг Nardi MEC432D
3
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
рамнач на земја Bolzoni
1
Контактирајте го продавачот
850 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Италија, Rieti
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Подривач
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Forlì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Forlì
пружинеста фреза LIMONTA
1
Контактирајте го продавачот
400 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Milano (MI) – ITALY
плуг SOGEMA ARATRO TRAINATO плуг SOGEMA ARATRO TRAINATO плуг SOGEMA ARATRO TRAINATO
3
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Италија, Forlì
рото фреза Sicma 205 рото фреза Sicma 205
2
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Рото фреза
Година 1901 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи