Филтри -

Машини за обработка на почвата Bomet

Резултати од пребарување: 241 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

241 огласа: Машини за обработка на почвата Bomet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.220 € PLN 27.200 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
2.104 € PLN 9.200 PLN
Рото фреза
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.419 € PLN 23.700 PLN
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.093 € PLN 17.900 PLN
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 60 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови реверзибилен плуг Bomet Pług obrotowy Bomet Leo 3+1 нови реверзибилен плуг Bomet Pług obrotowy Bomet Leo 3+1 нови реверзибилен плуг Bomet Pług obrotowy Bomet Leo 3+1
3
Контактирајте го продавачот
5.259 € PLN 23.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
1.589 € PLN 6.950 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 48 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
10.940 € PLN 47.850 PLN
Рото брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 122 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
519,10 € PLN 2.270 PLN
Вадач на компир
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
981 € PLN 4.290 PLN
Вадач на компир
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
460 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
Контактирајте го продавачот
1.021 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Proszówka
нови рото фреза Bomet Virgo нови рото фреза Bomet Virgo нови рото фреза Bomet Virgo
3
Контактирајте го продавачот
1.944 € PLN 8.500 PLN
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
593,60 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 24 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
12.760 € PLN 55.800 PLN
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 125 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.602 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.355 € PLN 10.300 PLN
Плуг
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 61 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.813 € PLN 12.300 PLN
Плуг
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 82 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Nowa Dąbia
нови плуг Bomet U040 0,6m 2 talerzowy Lepus нови плуг Bomet U040 0,6m 2 talerzowy Lepus нови плуг Bomet U040 0,6m 2 talerzowy Lepus
3
Контактирајте го продавачот
1.898 € PLN 8.300 PLN
Плуг
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 41 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 0.6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.880 € PLN 47.600 PLN
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.361 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.880 € PLN 47.600 PLN
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.361 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.918 € PLN 39.000 PLN
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.021 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.627 € PLN 42.100 PLN
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 82 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.501 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.072 € PLN 35.300 PLN
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.201 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.579 € PLN 24.400 PLN
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 0.75 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.072 € PLN 35.300 PLN
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 1.201 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.517 € PLN 28.500 PLN
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 55 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 0.901 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 241 огласа
Прикажи