Филтри -

Машини за обработка на почвата Bomet од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Машини за обработка на почвата Bomet од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
2.960 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
3.430 €
Рото фреза
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Zeven
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
630 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 0.2 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
2.720 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 0.5 м
Германија, Zeven

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата од Германија"

диск брана Maschio veloce 30 90
1
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.352 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.696 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
плуг Agro-Masz po 5 blattfeder steinsicherung плуг Agro-Masz po 5 blattfeder steinsicherung плуг Agro-Masz po 5 blattfeder steinsicherung
3
Контактирајте го продавачот
14.696 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.850 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
култиватор Güttler super maxx 50-7 bio култиватор Güttler super maxx 50-7 bio
2
Контактирајте го продавачот
16.722 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.084 €
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
диск брана Akpil bison xl 4,0 m диск брана Akpil bison xl 4,0 m
2
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Königslutter
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
култиватор Güttler super maxx 60-7 bio култиватор Güttler super maxx 60-7 bio
2
Контактирајте го продавачот
21.008 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.750 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
плуг Amazone cayros xs 950 плуг Amazone cayros xs 950
2
Контактирајте го продавачот
36.133 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.752 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг 3300 s - variomat плуг 3300 s - variomat плуг 3300 s - variomat
3
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
пружинеста фреза Treffler TS 920 / M3 / 5N
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Тип Ширина на опфаќање 9.2 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2015 Тип за трактор Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
10.885 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи