Филтри -

Машини за обработка на почвата Bomet од Украина

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Машини за обработка на почвата Bomet од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
593,60 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 24 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
353,90 € UAH 15.500 UAH
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови рото фреза Bomet WIRAX 1.40м 1.60м 1.80м 2.0м нови рото фреза Bomet WIRAX 1.40м 1.60м 1.80м 2.0м нови рото фреза Bomet WIRAX 1.40м 1.60м 1.80м 2.0м
3
Контактирајте го продавачот
1.050 € UAH 46.000 UAH
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Контактирајте го продавачот
5.137 € UAH 225.000 UAH
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Контактирајте го продавачот
593,60 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
239,70 € UAH 10.500 UAH
Подривач
Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Gorniki
диск брана Bomet дисковая борона диск брана Bomet дисковая борона диск брана Bomet дисковая борона
3
Контактирајте го продавачот
684,90 € UAH 30.000 UAH
Диск брана
Година 01/2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.708 €
Плуг
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
376,70 € UAH 16.500 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.35 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
5.600 US$ EUR ≈ 5.241 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.35 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
1.300 US$ EUR ≈ 1.217 €
Рото брана
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Gorniki
нови диск брана Bomet дискова борона
1
Контактирајте го продавачот
593,60 € UAH 26.000 UAH
Диск брана
Потребна сила на трактор 35 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
1.600 US$ EUR ≈ 1.497 €
Вадач на компир
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 22 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 0.25 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
1.120 US$ EUR ≈ 1.048 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Gorniki
Контактирајте го продавачот
1.600 US$ EUR ≈ 1.497 €
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 40 кс
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.708 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 65 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина
Контактирајте го продавачот
3.800 US$ EUR ≈ 3.556 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 40 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.890 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.679 €
Рото фреза
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи