Филтри -

Машини за обработка на почвата Brix

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Машини за обработка на почвата Brix

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
култиватор Brix Grubber култиватор Brix Grubber култиватор Brix Grubber
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Preetz
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Calbe / Saale
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Земјоделски валјак
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
3.880 €
Подривач
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Liebenwalde
диск брана Brix Stein-Gigant-AX диск брана Brix Stein-Gigant-AX
2
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Диск брана
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
1.180 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
култиватор Brix cultivator култиватор Brix cultivator култиватор Brix cultivator
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-24340 Eckernförde
култиватор Brix grubber култиватор Brix grubber култиватор Brix grubber
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-24340 Eckernförde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи