Филтри -

Машини за обработка на почвата Carre

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Машини за обработка на почвата Carre

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
14.850 €
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
22.750 €
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.800 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
пружинеста фреза Carre Rotanet Control 650 пружинеста фреза Carre Rotanet Control 650 пружинеста фреза Carre Rotanet Control 650
3
Контактирајте го продавачот
30.990 €
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
нови рото брана Carre Carré/Carre STERNROLLHACKE ROTANET нови рото брана Carre Carré/Carre STERNROLLHACKE ROTANET нови рото брана Carre Carré/Carre STERNROLLHACKE ROTANET
3
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Рото брана
Година 2022 Километража 720 м/ч Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
44.454 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5.4 м
Германија, Klein Bünzow
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи