Филтри -

Машини за обработка на почвата Case IH

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

45 огласа: Машини за обработка на почвата Case IH

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.840 €
Култиватор
Длабочина на обработка 215 мм Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 44.830 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 14.5 м
Украина, Кропивницький
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
диск брана Case IH Ecolo Tiger 5 лап
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
диск брана Case IH Ecolo Tiger 7 лап
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.870 €
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 450 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 16.5 м
Украина, Novgorodka
култиватор Case IH Tiger mate култиватор Case IH Tiger mate култиватор Case IH Tiger mate
3
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.210 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
18.900 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.870 €
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 13.4 м
Украина, Dykanka
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.700 €
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 06/2010 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.770 €
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.090 €
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 500 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.170 €
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 380 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Sumy
подривач Case IH Ecolo Tiger 5 лап
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
подривач Case IH Ecolo Tiger 7 лап
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 33.850 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 33.850 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 33.850 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 33.850 €
Подривач
Длабочина на обработка 470 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Дніпро́
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи