Филтри -

Машини за обработка на почвата Case IH од Украина

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

50 огласа: Машини за обработка на почвата Case IH од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Дніпро́
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Подривач
Длабочина на обработка 470 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Диск брана
Длабочина на обработка 220 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 450 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 16.5 м
Украина, Novgorodka
култиватор Case IH Tiger mate култиватор Case IH Tiger mate култиватор Case IH Tiger mate
3
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.370 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
18.900 US$ EUR ≈ 17.430 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2008 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
89.999 US$ EUR ≈ 82.990 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 450 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
89.999 US$ EUR ≈ 82.990 €
Диск брана
Длабочина на обработка 450 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина
Контактирајте го продавачот
69.300 US$ EUR ≈ 63.910 €
Култиватор
Длабочина на обработка 30 мм Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 11.4 м
Украина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 13.5 м
Украина, Рожни
култиватор Case IH Tiger mate 200 култиватор Case IH Tiger mate 200 култиватор Case IH Tiger mate 200
3
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.190 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
54.167 US$ EUR ≈ 49.950 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.040 €
Култиватор
Длабочина на обработка 15 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година 02/2005 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 15 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.900 €
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 06/2010 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, Кировоград
диск брана Case IH Ecolo Tiger 5 лап
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
диск брана Case IH Ecolo Tiger 7 лап
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.050 €
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 40 мм Работна брзина 9 км/ч
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 5.33 м
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се