Филтри -

Машини за обработка на почвата DMI

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

15 огласа: Машини за обработка на почвата DMI

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
20.830 US$ EUR ≈ 19.490 €
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.730 €
Култиватор
Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Sumy
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.358 €
Култиватор
Длабочина на обработка 400 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 350 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.590 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 5 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.590 €
Подривач
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Украина, Августівка
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.780 €
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 370 кс
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
28.700 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
29.700 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање 14.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 13.7 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 11.4 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
34.700 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 18.3 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
29.700 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 14.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи