Филтри -

Машини за обработка на почвата Dal-Bo

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

34 огласа: Машини за обработка на почвата Dal-Bo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
аукција 723,60 € DKK 5.400 DKK
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 2 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Словачка, Giraltovce
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 12.4 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
20.550 € GBP 17.500 GBP
Земјоделски валјак
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 16 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
39.990 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Капацитет 13 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.3 м
Украина
земјоделски валјак Dal-Bo Minimax 830 земјоделски валјак Dal-Bo Minimax 830 земјоделски валјак Dal-Bo Minimax 830
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 8.3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
нови култиватор Dal-Bo ROLLOMAXIMUM 620
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
33.385 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
13.685 €
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sörup
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Calbe / Saale
земјоделски валјак Dal-Bo
1
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Земјоделски валјак
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.600 €
Земјоделски валјак
Година 12/1999 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Литванија, Šilalė
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
нови земјоделски валјак Dal-Bo MINIMAX 630 X 50 CAMBRIDGE SF
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Göttingen-Rosdorf
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
диск брана Dal-Bo 130
1
Контактирајте го продавачот
940 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи