Филтри -

Машини за обработка на почвата Dal-Bo од Германија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Машини за обработка на почвата Dal-Bo од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
земјоделски валјак Dal-Bo Minimax 830 земјоделски валјак Dal-Bo Minimax 830 земјоделски валјак Dal-Bo Minimax 830
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 8.3 м
Германија, Kunde
нови култиватор Dal-Bo ROLLOMAXIMUM 620
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
13.685 €
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Sörup
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Calbe / Saale
нови земјоделски валјак Dal-Bo MINIMAX 630 X 50 CAMBRIDGE SF
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Göttingen-Rosdorf
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови земјоделски валјак Dal-Bo MINIMAX 630X55
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Hartmannsdorf
нови диск брана Dal-Bo POWERCHAIN 800 KETTENSCHEIBENE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.3 м
Германија, Holle-Grasdorf
нови земјоделски валјак Dal-Bo MINIMAX630x50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи