Филтри -

Машини за обработка на почвата EURO-Jabelmann од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Машини за обработка на почвата EURO-Jabelmann од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
6.530 € Без ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 800 мм
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови диск брана EURO-Jabelmann нови диск брана EURO-Jabelmann
2
Контактирајте го продавачот
795 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови земјоделски валјак EURO-Jabelmann  V 1500 FRP
1
Контактирајте го продавачот
4.165 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови рамнач на земја EURO-Jabelmann Planierschild / Schneeschild DPS 2900, 2,90 m, NEU
1
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
нови култиватор EURO-Jabelmann Großfederzinkeneggen V 5000 G, NEU
1
Контактирајте го продавачот
10.530 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Itterbeck
нови земјоделски валјак EURO-Jabelmann Frontreifenpacker NEU
1
Контактирајте го продавачот
4.165 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
11.980 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
5.995 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
895 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
Контактирајте го продавачот
1.445 € Без ДДВ
Вадач на компир
Година Километража Ширина на опфаќање 3.33 м
Германија, Itterbeck
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи