Филтри -

Машини за обработка на почвата Einböck

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

49 огласа: Машини за обработка на почвата Einböck

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
23.850 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
нови плуг Einböck AEROSTAR-EXACT 750 нови плуг Einböck AEROSTAR-EXACT 750 нови плуг Einböck AEROSTAR-EXACT 750
3
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-FUSION 1200 нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-FUSION 1200
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови рото брана Einböck ROTARYSTAR 640
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Германија, Hövelhof
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
слама култиватор Einböck ROLLSTAR EMR
1
Контактирајте го продавачот
аукција 4.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
33.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
24.369 €
Пружинеста фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Molbergen
Контактирајте го продавачот
17.400 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Holle-Grasdorf
нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-EXACT 1200 нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-EXACT 1200 нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-EXACT 1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-EXACT 1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Holle-Grasdorf
нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-FUSION 1200 нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-FUSION 1200 нови пружинеста фреза Einböck AEROSTAR-FUSION 1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови запчеста фреза Einböck Pneumaticstar Pro 600 STI нови запчеста фреза Einböck Pneumaticstar Pro 600 STI нови запчеста фреза Einböck Pneumaticstar Pro 600 STI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
8.900 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
35.105 €
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
подривач Einböck ROTARYSTAR 600 подривач Einböck ROTARYSTAR 600 подривач Einböck ROTARYSTAR 600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 04/2019 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Hlobyne
Контактирајте го продавачот
8.795 €
Пружинеста фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Husum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи