Филтри -

Машини за обработка на почвата Expom

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Машини за обработка на почвата Expom

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови земјоделски валјак Expom Maximus нови земјоделски валјак Expom Maximus нови земјоделски валјак Expom Maximus
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Белорусија, Korolev Stan
Контактирајте го продавачот
12.100 €
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Odesa
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.100 € Со вклучен ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
12.100 € Со вклучен ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словачка
нови земјоделски валјак Expom TYTAN PLUS 6,3 - CAMBRIDGE 530 нови земјоделски валјак Expom TYTAN PLUS 6,3 - CAMBRIDGE 530 нови земјоделски валјак Expom TYTAN PLUS 6,3 - CAMBRIDGE 530
3
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Словачка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи