Филтри -

Машини за обработка на почвата Farm-Stal

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Машини за обработка на почвата Farm-Stal

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови диск брана Farm-Stal нови диск брана Farm-Stal нови диск брана Farm-Stal
3
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Moulins
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Praid
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови диск брана Farm-Stal нови диск брана Farm-Stal нови диск брана Farm-Stal
3
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Đakovo
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Чехија
нови диск брана Farm-Stal нови диск брана Farm-Stal нови диск брана Farm-Stal
3
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Sisak
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Vizzola
Контактирајте го продавачот
4.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Словенија
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Хрватска, Sisak
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Словенија
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Словенија
Контактирајте го продавачот
4.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Moulins
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Rennes
нови плуг Farm-Stal нови плуг Farm-Stal нови плуг Farm-Stal
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Vizzola
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Bergerac
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Sens
плуг Farm-Stal плуг Farm-Stal плуг Farm-Stal
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Amiens
плуг Farm-Stal плуг Farm-Stal плуг Farm-Stal
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Moulins
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Liege
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Amiens
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Moulins
диск брана Farm-Stal диск брана Farm-Stal диск брана Farm-Stal
3
Контактирајте го продавачот
5.400 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Amiens
нови диск брана Farm-Stal brona 3m нови диск брана Farm-Stal brona 3m нови диск брана Farm-Stal brona 3m
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Lusigny
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи