Филтри -

Машини за обработка на почвата Farmer Ziraat

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Машини за обработка на почвата Farmer Ziraat

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
1.995 € PLN 8.490 PLN
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.1 м
Полска, Pacanów
Контактирајте го продавачот
1.998 € PLN 8.500 PLN
Рото фреза
Потребна сила на трактор 13 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.05 м
Полска, Pacanów
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови рамнач на земја Farmer Ziraat LAZER TESVİYE MAKİNESİ 6 MT ÇİFT EĞİM нови рамнач на земја Farmer Ziraat LAZER TESVİYE MAKİNESİ 6 MT ÇİFT EĞİM нови рамнач на земја Farmer Ziraat LAZER TESVİYE MAKİNESİ 6 MT ÇİFT EĞİM
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.760 € TRY 585.000 TRY
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 210 кс
Година 04/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
5.874 € TRY 205.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
6.447 € TRY 225.000 TRY
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
16.220 € TRY 566.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
7.880 € TRY 275.000 TRY
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 07/2022 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
18.190 € TRY 635.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 230 кс
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
6.017 € TRY 210.000 TRY
Слама култиватор
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
15.040 € TRY 525.000 TRY
Рамнач на земја
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 03/2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
12.320 € TRY 430.000 TRY
Диск брана
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Турција, AYDIN/SÖKE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.42 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.19 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рамнач на земја
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 4.41 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 1000 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3.9 м
Турција
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи