Филтри -

Машини за обработка на почвата Farmet

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Машини за обработка на почвата Farmet

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
22.600 €
Диск брана
Длабочина на обработка 60 мм Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bratoszewice
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови подривач Farmet FARMET DIGGER 3N нови подривач Farmet FARMET DIGGER 3N
2
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 09/2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 245 кс
Година 01/2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zolochiv
култиватор Farmet K-600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
слама култиватор Farmet TURBULENT 500 - 2011 ROK слама култиватор Farmet TURBULENT 500 - 2011 ROK слама култиватор Farmet TURBULENT 500 - 2011 ROK
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.900 US$ EUR ≈ 11.140 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.250 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бережанка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 21.060 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9.3 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
2.200 US$ EUR ≈ 2.059 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Безуглівка
култиватор Farmet K 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Sumy
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи