Филтри -

Машини за обработка на почвата Gaspardo

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Машини за обработка на почвата Gaspardo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови подривач Gaspardo Artiglio 300/7. Акция!!! нови подривач Gaspardo Artiglio 300/7. Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 230 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 195 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
Контактирајте го продавачот
6.970 € UAH 299.000 UAH
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови култиватор Gaspardo DRACULA 4 м, 6 м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови диск брана Gaspardo UFO 4м. и 6м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
83.200 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина
нови подривач Gaspardo  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!! нови подривач Gaspardo  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!! нови подривач Gaspardo  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!!
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Хмельницький
подривач Gaspardo Attila 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови реверзибилен плуг Gaspardo UNICO S 3+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo) нови реверзибилен плуг Gaspardo UNICO S 3+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Rimavská Sobota
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
подривач Gaspardo Пінокіо 3 м подривач Gaspardo Пінокіо 3 м подривач Gaspardo Пінокіо 3 м
3
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Подривач
Длабочина на обработка 45 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се