Филтри -

Машини за обработка на почвата Gaspardo од Украина

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Машини за обработка на почвата Gaspardo од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 230 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 350 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Сила Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 195 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина
нови подривач Gaspardo Artiglio 300/7. Акция!!! нови подривач Gaspardo Artiglio 300/7. Акция!!!
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 220 мм Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.05 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови реверзибилен плуг Gaspardo UNICO M 4+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 2500 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови подривач Gaspardo ARTIGLIO нови подривач Gaspardo ARTIGLIO
2
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Подривач
Година нов Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.765 € UAH 299.000 UAH
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 7 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
нови култиватор Gaspardo DRACULA 4 м, 6 м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови диск брана Gaspardo UFO 4м. и 6м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
83.200 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 340 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина
нови подривач Gaspardo  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!! нови подривач Gaspardo  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!! нови подривач Gaspardo  Pinocchio 2,5-3м. Акция!!!
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Хмельницький
подривач Gaspardo Attila 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 450 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
нови реверзибилен плуг Gaspardo UNICO S 3+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo) нови реверзибилен плуг Gaspardo UNICO S 3+1 (від офіційного дилера Maschio Gaspardo)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 80 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи