Филтри -

Машини за обработка на почвата Gregoire

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Машини за обработка на почвата Gregoire

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Романија, Pitești
нови плуг Gregoire Voyager S70 - 9 (8+1) On Land Slatted нови плуг Gregoire Voyager S70 - 9 (8+1) On Land Slatted
2
Контактирајте го продавачот
54.600 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови плуг Gregoire Voyager S70 - 7 - On land Slatted нови плуг Gregoire Voyager S70 - 7 - On land Slatted нови плуг Gregoire Voyager S70 - 7 - On land Slatted
3
Контактирајте го продавачот
42.600 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
нови плуг Gregoire Voyager S70 - 7 On land нови плуг Gregoire Voyager S70 - 7 On land
2
Контактирајте го продавачот
37.800 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
нови плуг Gregoire Voyager S70 - 8 (7+1) нови плуг Gregoire Voyager S70 - 8 (7+1) нови плуг Gregoire Voyager S70 - 8 (7+1)
3
Контактирајте го продавачот
38.300 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
нови плуг Gregoire Voyager S70- 7 нови плуг Gregoire Voyager S70- 7 нови плуг Gregoire Voyager S70- 7
3
Контактирајте го продавачот
37.300 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
Контактирајте го продавачот
19.300 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
нови плуг Gregoire Voyager S70 - 9 (8+1) - On Land нови плуг Gregoire Voyager S70 - 9 (8+1) - On Land нови плуг Gregoire Voyager S70 - 9 (8+1) - On Land
3
Контактирајте го продавачот
54.600 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
Контактирајте го продавачот
27.400 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
нови плуг Gregoire Voyager S70 - 8 (7+1) Slatted нови плуг Gregoire Voyager S70 - 8 (7+1) Slatted нови плуг Gregoire Voyager S70 - 8 (7+1) Slatted
3
Контактирајте го продавачот
40.600 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
Контактирајте го продавачот
46.100 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
нови плуг Gregoire Rover 40 - 4 нови плуг Gregoire Rover 40 - 4
2
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
нови плуг Gregoire Voyager S70 - 8 (7+1) - On land slatted нови плуг Gregoire Voyager S70 - 8 (7+1) - On land slatted нови плуг Gregoire Voyager S70 - 8 (7+1) - On land slatted
3
Контактирајте го продавачот
46.100 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
нови плуг Gregoire Rover 60 - 5(4+1) нови плуг Gregoire Rover 60 - 5(4+1) нови плуг Gregoire Rover 60 - 5(4+1)
3
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
нови плуг Gregoire Rover 50 - 4 нови плуг Gregoire Rover 50 - 4 нови плуг Gregoire Rover 50 - 4
3
Контактирајте го продавачот
15.300 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Dragomiresti Deal Village
Контактирајте го продавачот
52.700 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 480 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zvenyhorodka
аукција 500 €
Плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Moftinu Mic
Troostwijk Auctions
6 години на Agronetto
аукција 500 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Moftinu Mic
Troostwijk Auctions
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.291 € PLN 27.000 PLN
Диск брана
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nasiłów
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Подривач
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Романија, Dragomiresti Deal Village
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи