Филтри -

Машини за обработка на почвата Gregoire Besson од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Машини за обработка на почвата Gregoire Besson од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 710 мм Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Полска, Grajewo
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.829 € PLN 33.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
8.180 € PLN 35.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
3.015 € PLN 12.900 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
10.750 € PLN 46.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
23.140 € PLN 99.000 PLN
Диск брана
Година 2017 Тип за мототрактор Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
4.674 € PLN 20.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
8.414 € PLN 36.000 PLN
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 50 мм Капацитет 1 ха/час
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Kozmin
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи