Филтри -

Машини за обработка на почвата Gregoire Besson од Украина

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

37 огласа: Машини за обработка на почвата Gregoire Besson од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 380 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Безуглівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.380 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.600 €
Подривач
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 500 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2011 Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Украина, Кривий Ріг
реверзибилен плуг Gregoire Besson SPB-9 реверзибилен плуг Gregoire Besson SPB-9 реверзибилен плуг Gregoire Besson SPB-9
3
Контактирајте го продавачот
6.904 € UAH 300.000 UAH
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нова Ободівка
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.919 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
3.936 € UAH 171.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 01/2008 Километража Ширина на опфаќање 2.45 м
Украина, Нараївка
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.919 €
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тепликский р-н, с. Тополевка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
3.452 € UAH 150.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година 07/2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Pishky
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.450 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.458 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
диск брана Gregoire Besson диск брана Gregoire Besson диск брана Gregoire Besson
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Kyiv
диск брана Gregoire Besson DISCOPACK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
диск брана Gregoire Besson
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 340 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.150 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Марківка
Контактирајте го продавачот
26.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 230 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 5.8 м
Украина, Безуглівка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи