Филтри -

Машини за обработка на почвата Grimme од Франција

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Машини за обработка на почвата Grimme од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Косилка-таруп
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 0.9 м
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вадач на компир
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Hardifort

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата од Франција"

диск брана Quivogne apaxr 32 диск брана Quivogne apaxr 32 диск брана Quivogne apaxr 32
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Диск брана
Година 2019 Тип Ширина на опфаќање
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Плуг
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Диск брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Daillancourt
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
14.200 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-53640 Le Horps
Контактирајте го продавачот
аукција 1.442 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
аукција 1.648 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција
диск брана gallucho CHA001 диск брана gallucho CHA001 диск брана gallucho CHA001
3
Контактирајте го продавачот
аукција 1.570 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција
рото брана Kuhn hr 4003 d рото брана Kuhn hr 4003 d рото брана Kuhn hr 4003 d
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи