Филтри -

Машини за обработка на почвата Hamm

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Машини за обработка на почвата Hamm

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање

Други марки во делот "Машини за обработка на почвата"

аукција 44,35 € SEK 500 SEK
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-62136 Richebourg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.583 €
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
20.583 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.200 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
култиватор Horsch 12,3 култиватор Horsch 12,3 култиватор Horsch 12,3
3
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.358 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 12.3 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
плуг Gregoire Besson
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 170 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 195 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
11.200 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Winsen/Luhe
нови плуг Ünlü NITOR М6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Украина, Безуглівка
плуг Lemken VariOpal 8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
21.450 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
2.690 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.500 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Носивост
Австрија, Eberschwang
земјоделски валјак Lemken VARIOPAKC 2,8 м земјоделски валјак Lemken VARIOPAKC 2,8 м
2
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
нови реверзибилен плуг Ermo Evolution 125 (4+1) нови реверзибилен плуг Ermo Evolution 125 (4+1) нови реверзибилен плуг Ermo Evolution 125 (4+1)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.25 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи