Филтри -

Машини за обработка на почвата Hatzenbichler

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Машини за обработка на почвата Hatzenbichler

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
диск брана Hatzenbichler originalstriegel 9 m диск брана Hatzenbichler originalstriegel 9 m
2
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Работна брзина 12 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
пружинеста фреза Hatzenbichler Airflow Striegel 9m
1
Контактирајте го продавачот
27.370 € Со вклучен ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Mutterstadt
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Alsfeld
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Lage
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Германија, Liebenwalde
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се