Филтри -

Машини за обработка на почвата Hatzenbichler од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Машини за обработка на почвата Hatzenbichler

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Пружинеста фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 18 м
Германија, Liebenwalde
пружинеста фреза Hatzenbichler Airflow Striegel 9m
1
Контактирајте го продавачот
27.370 € Со вклучен ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Mutterstadt
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Saulheim
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Alsfeld
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи