Филтри -

Машини за обработка на почвата Hisarlar од Полска

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Машини за обработка на почвата Hisarlar од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање

Other makes in the section "Машини за обработка на почвата од Полска"

нови диск брана Dziekan SKORPION Brona Talerzowa 2,5 2,7 3,0 m нови диск брана Dziekan SKORPION Brona Talerzowa 2,5 2,7 3,0 m нови диск брана Dziekan SKORPION Brona Talerzowa 2,5 2,7 3,0 m
3
Контактирајте го продавачот
3.126 € PLN 13.300 PLN
Диск брана
Простор помеѓу редови 850 мм
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
4.700 € PLN 20.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
4.583 € PLN 19.500 PLN
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
4.113 € PLN 17.500 PLN
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
4.583 € PLN 19.500 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.948 € PLN 16.800 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
слама култиватор Farmet TURBULENT 500 - 2011 ROK слама култиватор Farmet TURBULENT 500 - 2011 ROK слама култиватор Farmet TURBULENT 500 - 2011 ROK
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
машина за подготовка на почвата за сеидба Väderstad RAPID RDA 800 C - NAWOŻENIE - 2008 ROK
1
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.599 € PLN 28.080 PLN
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.388 € PLN 31.440 PLN
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.176 € PLN 26.280 PLN
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
нови запчеста фреза Agristal CBP 5.5m нови запчеста фреза Agristal CBP 5.5m нови запчеста фреза Agristal CBP 5.5m
3
Контактирајте го продавачот
3.892 € PLN 16.560 PLN
Запчеста фреза
Работна брзина 90 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.781 € PLN 24.600 PLN
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.358 € PLN 22.800 PLN
Земјоделски валјак
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
нови култиватор Dziekan MINI agregat uprawowy NEO13 marki Dziekan нови култиватор Dziekan MINI agregat uprawowy NEO13 marki Dziekan нови култиватор Dziekan MINI agregat uprawowy NEO13 marki Dziekan
3
Контактирајте го продавачот
669,80 € PLN 2.850 PLN
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
5.452 € PLN 23.200 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
плуг Demarol Pług do oborywania miedzy granic
1
Контактирајте го продавачот
364,30 € PLN 1.550 PLN
Плуг
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
7.027 € PLN 29.900 PLN
Култиватор
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 75 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
3.995 € PLN 17.000 PLN
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови реверзибилен плуг agro masz Pług obrotowy Agro-Masz POL 3+1 нови реверзибилен плуг agro masz Pług obrotowy Agro-Masz POL 3+1 нови реверзибилен плуг agro masz Pług obrotowy Agro-Masz POL 3+1
3
Контактирајте го продавачот
6.698 € PLN 28.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
15.280 € PLN 65.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.810 € PLN 54.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи