Филтри -

Машини за обработка на почвата Horsch

Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

195 огласа: Машини за обработка на почвата Horsch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.930 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 370 кс
Година 03/2012 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 12.25 м
Украина, с. Великая Александровка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Бугарија, Targovishte
диск брана Horsch joker 8rt mit messerwalze диск брана Horsch joker 8rt mit messerwalze
2
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кищенці
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
диск брана Horsch Joker 8 RT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.480 €
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 02/2011 Километража Ширина на опфаќање 6.15 м
Украина, Запоріжжя
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Култиватор
Длабочина на обработка 3 мм
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
28.100 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
40.990 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
10.051 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
23.500 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2023 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
20.619 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
28.100 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи