Филтри -

Машини за обработка на почвата Horsch од Германија

Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

114 огласа: Машини за обработка на почвата Horsch од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
диск брана Horsch joker 7 rt+ диск брана Horsch joker 7 rt+ диск брана Horsch joker 7 rt+
3
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-17033 Neubrandenburg
култиватор Horsch Tiger FG 7.5 култиватор Horsch Tiger FG 7.5 култиватор Horsch Tiger FG 7.5
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Goldberg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Holle-Grasdorf
диск брана Horsch joker 8rt mit messerwalze диск брана Horsch joker 8rt mit messerwalze
2
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Култиватор
Длабочина на обработка 3 мм
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
40.990 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
43.751 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.851 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Диск брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kruckow
пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF пружинеста фреза Horsch Transformer 6VF
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 114 огласа
Прикажи