Филтри -

Машини за обработка на почвата Horsch од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Машини за обработка на почвата Horsch од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Stęszew
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
51.570 € PLN 219.900 PLN
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zamość
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
19.000 € PLN 81.000 PLN
Слама култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolesławiec
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи