Филтри -

Машини за обработка на почвата Howard

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

11 огласа: Машини за обработка на почвата Howard

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
запчеста фреза Howard HK 32 запчеста фреза Howard HK 32
2
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Запчеста фреза
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
рото брана Howard HK 20-300
1
Контактирајте го продавачот
2.353 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
1.650 € Без ДДВ
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Германија, Melle
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
2.702 € GBP 2.300 GBP
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
650 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Arrondissement of Diksmuide
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Холандија, Boekel
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи