Филтри -

Машини за обработка на почвата Imants

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Машини за обработка на почвата Imants

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Bv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
аукција 469,10 € DKK 3.500 DKK
Рото фреза
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Холандија, Marum
нови рото фреза Imants Ecomix EM-SX300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hillegom
нови подривач Imants 38WX300H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 110 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Hillegom
нови рото фреза Imants Spitmachine 46VX300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Middenmeer
нови подривач Imants Culter 3.0 HD 4 Tanden
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Biervliet
нови рото фреза Imants 46VX300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nieuwe-Tonge
нови култиватор Imants  EMSX300LH
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hillegom
нови рото фреза Imants Spitmachine 38WX300H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Потребна сила на трактор 110 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Hillegom
нови рото фреза Imants Spitmachine 46VX300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Потребна сила на трактор 125 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Wolphaartdijk
нови рото фреза Imants Spitmachine EMSX300LH
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hillegom
нови рото фреза Imants Spitmachine 46VX300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Hillegom
нови подривач Imants Culter 3.0 HD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Maasdam
нови рото фреза Imants Spitmachine EMSX300LH
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2025 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hillegom
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи