Филтри -

Машини за обработка на почвата Inter-Tech

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

64 огласа: Машини за обработка на почвата Inter-Tech

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
нови слама култиватор Inter-Tech BASP03 IT3.0
1
Контактирајте го продавачот
5.374 € PLN 23.500 PLN
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.003 € PLN 35.000 PLN
Диск брана
Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.230 € PLN 18.500 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
3.224 € PLN 14.100 PLN
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
3.750 € PLN 16.400 PLN
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
2.127 € PLN 9.300 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
1.532 € PLN 6.700 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
2.355 € PLN 10.300 PLN
Аератор за тревник
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
3.041 € PLN 13.300 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
слама култиватор Inter-Tech agregat podorywkowy z zabezpieczeniem sprężynowym слама култиватор Inter-Tech agregat podorywkowy z zabezpieczeniem sprężynowym слама култиватор Inter-Tech agregat podorywkowy z zabezpieczeniem sprężynowym
3
Контактирајте го продавачот
5.236 € PLN 22.900 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
3.258 € PLN 14.250 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
4.550 € PLN 19.900 PLN
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bialystok
нови земјоделски валјак Inter-Tech GWD04 4,50m нови земјоделски валјак Inter-Tech GWD04 4,50m нови земјоделски валјак Inter-Tech GWD04 4,50m
3
Контактирајте го продавачот
11.000 € PLN 48.100 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.849 € PLN 38.700 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
8.026 € PLN 35.100 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.877 € PLN 25.700 PLN
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.623 € PLN 11.470 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.127 € PLN 9.300 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.409 € PLN 6.160 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.905 € PLN 8.330 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.617 € PLN 7.070 PLN
Аератор за тревник
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
5.248 € PLN 22.950 PLN
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 4.5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.819 € PLN 16.700 PLN
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.272 € PLN 9.935 PLN
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5.3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.157 € PLN 5.060 PLN
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 2.5 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи